Kráľovská očista pečene.

Krok 1. Príprava 5 dní.

          Počas týždňa prípravy a riadenia procedúrou očisty snažte sa nejesť studené jedlá a nápoje. Ochladzujúc pečeň, oni bránia procesu očistenia. Všetko, čo budete jesť by malo byť zahriate aspoň na izbovú teplotu. Potraviny by mali byť vegetariánske, ľahké - vylúčiť všetky produkty
živočíšneho pôvodu, vrátane mlieka a mliečnych výrobkov, vyprážané jedlá. Ale šaláty s rastlinným olejom, naopak, mali by byť. Dôležité je, nie prejedať sa!

          V priebehu programu odporúčame Pro-Fiber E.F.A. 1x3denne, ako súčasť diétnej stravy, ktoré zbiera toxíny v črevách a značne uľahčuje dodržiavanie diétnych odporúčaní!

 1. Coral-Mine - 1 sáčok na 1,5 litra vody = napojí, očistí a ochráni (doplňuje nedostatok biologicky dostupnej vody v tele, udržuje optimálne pH, čistí pečeň)
 2. Digestion Formula - (1x3denne) 15-30 minút pred jedlom = vyživuje, čistí a chráni (obnovuje proces trávenia, podporuje normálnu črevnú flóru, znižuje alergické reakcie a záťaž na pečeň, posilňuje imunitný systém)
 3. Garlic (cesnak) – (1x3 denne) 15 minút po Digestion Formula = vyživuje a čistí (stimuluje sekréciu žlče, potláča procesy rozkladu, kvasenia a nadúvania v črevách, znižuje hladinu cholesterolu, posilňuje imunitný systém)
 4. 4. Cascara Sagrada - 1-2 pred spaním (nevyhnutne) alebo 1x2denne, ak nie je stolica ráno a večer - je možné zvýšiť dávku (preháňadlo jemne čistí črevá, prispieva k rozšíreniu žlčových ciest).

Krok 2. Očista – stimulácia žlčepudenia – proti parazitarný program. 3-4 dní.

Znížte množstvo potravín a zvýšte množstvo vody.
Odporúča sa fyzická aktivita na stimuláciu vylučovania žlče.

 1. MSM - 3x3denne (môže byť zvýšená na 6x3denne) = vyživuje, čistí a chráni (podporuje vyhnanie parazitov, odstránenie toxických látok z buniek a neutralizáciu ich, zvyšuje biologickú dostupnosť vitamínu C a ďalších antioxidantov, pomáha posilniť štruktúru tkanív
  organizmu).
 2. Phyto-Cee - 4x3denne prísne 10 minút po MSM! = vyživuje, čistí a chráni (kyselina askorbová (vitamín C) zmäkčuje stagnujúci žlč a uľahčuje jej priechod žlčovými ciestami, posilňuje cievy, stimuluje imunitný systém, zvyšuje odolnosť organizmu voči vírusom a
  baktériám)
 3. Cascara Sagrada - 1x3denne (stolica musí byť aspoň 2 krát denne) Pozri vyššie.
 4. Coral-Mine – pozri vyššie.